Gerçekten buna inanmak için görmek lazım. National Geographic yapımcısı Peter Chin, hayvanların rahmindeki yavruların en müthiş görüntülerini yakaladı.

Bu fotoğraflar iyice bakınca Chin ve ekibi bazı kaynaklara göre “In The Womb: Animals” adlı belgeselde 11 farklı hayvanın bu inanılmaz görüntülerini almak için küçük kameralar ve grafikler kullandılar.

Belgesel dizisi, rahimdeki insanlara odaklanarak, 1965’ten fotoğrafçı Lennart Nilsson’un klasik çarpıcı fotoğraflarını ve embriyolar olarak rahimdeki bu yaşam koleksiyonunu akıllarda kalmayı başardı.

Dikkat çekici bir şekilde, rahimdeki bu hayvan fotoğrafları, her bir hayvanın gerçek özelliklerini temsil ettiği gibi, hayvan rahmindeki yaşamın gerçekte nasıl göründüğüne dair bizi biraz daha başka dünyalara götürmektedir. Memelilerden deniz canlılarına kadar Chin, korkunç görünümlü bir kaplan köpekbalığının bile nefes kesici görünmesini sağlamıştır.

1. Ana Rahminde Filin Görüntüsü

2. Çivava türü Köpeğin Görüntüsü

3. Ana Rahminde Köpekbalığı Görüntüsü

4. Kutup Ayılarının Ana Rahmindeki Görüntüsü


5. Ana Rahminde Leoparın Görüntüsü

6. Ana Rahminde Limon Köpekbalığı

7. Penguen Görüntüsü

8. Ana Rahmindeki Sıçan Görüntüsü

9. Ana Rahmindeki Yarasalar, çok ilginç beyazlar…

10. Ana Rahminde Yılan Görüntüsü, yavru da olsa itici geliyor…


11. Ana Rahminde Yunus Görüntüsü

12. Ana Rahminde At Görüntüsü

Facebook Yorumları
Gözat»  Ispanak Yerken Dişlerimizde Hissettiğimiz Tuhaf Kamaşmanın Sebedi Nedir ?

1 Yorum

  1. Bunlar gerçekten çok değişik. Ama acaba hayvanlar o değişim şekilli çocuklarını nasıl doğurur gerçekten ilginç. Yani at çok büyük ve 4 bacağı var ayrıca kulakları da yukarıda. Peki kadın atlarında doğum organı bizimki gibimidir. Eğer öyle ise nasıl doğururlar. Biz sadece insan doğurabiliriz ama onların da doğum organı bizimki gibi ise o zaman onlar nasıl at doğurur ÇOK TUHAF.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız !
Lütfen isminizi buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.