Ana Sayfa Pratik Bilgiler Karakterinizi Anlatan 10 Oturuş Pozisyonu !

Karakterinizi Anlatan 10 Oturuş Pozisyonu !

Bir kişinin oturuşuna bakarak karakterini anlayabilir misiniz ? Evet bu mümkün, yapılan araştırmalara göre kişinin oturuş şekli ve karakter analizini aşağıdaki resimlerde ve açıklamalarda bulabilirsiniz…

#1 Dik Oturuş


Kararlı bir kişi olduğunuzu gösteriyor. Geleceğe dair planlarınız var ve bunları uyguluyorsunuz. Birileri tarafından kontrol edilmeyi sevmiyorsunuz, aksine o kontrol eden taraf olmayı seviyorsunuz. Bulunduğunuz çevreyi sahipleniyor ve koruyorsunuz. Biraz dik başlı olabilirsiniz ama bu planlarınızı hayata geçirmek için gerekli.

#2 Rahat Oturuş


Sosyal ortamlarda bazı tabuları yıkmışsınız. Kendinizle barışık ve çevrenize dair hep olumlu düşünüyorsunuz. Ortamdaki herhangi bir kişiyi kendinize rakip olarak görmüyorsunuz. Adeta bir arkadaş canlısı birisiniz! Aynı zamanda sempatik! Gözlem yeteneğinizin de kuvvetli olduğunu söyleyelim.

#3 Eğilerek Oturma Posizyonu:


Siz muhtemelen fedakar birisiniz! Kendinizden başkalarını düşünüyorsunuz. Nezaket sahibi ve daima hayata karşı pozitif birisiniz.

#4 Birleşik Ayak Oturuşu


Fazlasıyla ciddi ve plan program sahibi birisiniz! İnsanlar ilk başlarda size soru sormaktan çekiniyor olabilir. Her zaman ikinci bir planınız vardır. İnsanlara karşı mesafeli yaklaşıyorsunuz. İçinde bulunduğunuz ortamı sürekli bir inceleme içerisindesiniz.

#5 Çapraz Ayak Oturuşu


Bir lider ruhuna sahipsiniz! Bu lider özelliğinizi her ortamda sergilemekten çekinmiyorsunuz. Ortama yeni giren birinden daima üstte olmanız gerektiğini düşünüyorsunuz ki bu nedenle biraz kıskanç ve hırslısınız.

#6 Bilinçli Oturuş


Resimdeki bu kişi fazlasıyla rahat ve ortamda bildiği, dahil olabileceği bir konu konuşuluyor. Ellere bakacak olursak çevresinde tanıdığı insanlar olduğunu söyleyebiliriz. Kendisini, diğer insanlardan farklı hissediyor. Diğer insanları inceliyor ve değerlendiriyor.

#7 Kararlı Oturuş Posizyonu


Fazlasıyla ciddi birisiniz! Güçlü bir karaktere sahipsiniz ve kararlısınız aynı zamanda! Asla sohbeti başlatan ilk kişi siz olmazsınız.

Gözat»  Müthiş Mutfak Tüyoları

#8 Elleri Saklama Posizyonu


Fazlasıyla nazik birisiniz! Öyle ki karşınızdaki insanın yaptığı hataları görmezden gelebilecek ve hatta unutacak kadar anlayışlı bir karakteriniz var. Ancak ellerinizi saklamanız (resimdeki gibi) karşınızdaki kişiye karşı güvensizliğinizi gösteriyor. Bu da karakterini hafif göstermekte.

#9 Eller Dizlerde Oturuşu


Siz lider ruhlu ama lider olmamayı tercih eden birisiniz. Sadece fikirlerinizi dile getiriyor ve insanlara yol gösteriyorsunuz. Kendinizi farklı hisler içinde bulmanız mümkün, diğer insanlar da sizi farklı buluyor.

#10 Birleşik Eller Oturuşu


Fazlasıyla duygusal birisiniz! İnsanlara yaklaşırken çok dikkatlisiniz. Yalnız kalmaktan ise fazlasıyla korktuğunuzu söyleyebiliriz.

Fazlasıyla ciddi birisiniz! Güçlü bir karaktere sahipsiniz ve kararlısınız aynı zamanda! Asla sohbeti başlatan ilk kişi siz olmazsınız.

Facebook Yorumları

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız !
Lütfen isminizi buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

lidyabet giriş -

betitbet giriş