Samsung, Galaxy Note 7 için müşterilerinden özür diledi

Bildiğiniz gibi Samsung’un Galaxy Note 7 patlaması sonucunda yerle bir olan prestiji ve samsung kullanıcıları arasında yapılan ankette %40’ın artık samsung alırken tekrar düşüneceklerini ve bir çoğunun bu hadiseden dolayı samsung almak istemediklerini söylemeleri üzerine, piyasada at koşturan ve akıllı telefon sektöründe öncü olan samsung, prestijini zedeleyen bu olayı hafif sıyrıklarla atlatmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Son olarak Samsung başkanı Koh Dong-jin, Kore basının önüne çıktı ve telefonun neden olduğu veya olabileceği herhangi bir sorun için tüketicilerden özür diledi. Samsung Electronics mobil başkanı arızalı Galaxy Note 7 birimlerindeki patlamanın tam nedenini bulmak için söz verdi ve “şirket olarak yine aynı hatayı yapmayacağız” dedi.
s7Samsung Galaxy Note 7’nin patlama nedeni kesin olarak bulunamamasına rağmen, kalıcı olarak satış ve üretimi durdurma kararı aldı. CPSC (Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu) ise Galaxy Note 7 birimlerinin geri çağrılmasını istedi.
Samsung Electronics mobil başkanı elinden gelen her şeyi yapmak için söz verdi ve “Herhangi bir güvenlik kaygısı olmadan Samsung ürünlerini kullanabilirsiniz” dedi.

Kaydet

Facebook Yorumları
Gözat»  İŞTE TEKNOLOJİ SAYESİNDE 10 YIL İÇERİSİNDE HAYATIMIZDAN SİLİNECEK 5 ŞEY

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız !
Lütfen isminizi buraya giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.